Contact


Pentru mai multe informatii despre stivuitoare electrice, diesel sau gpl, telehandlere, transpalete manuale sau electrice, utilaje de depozit sau buldoexcavatoare, va invitam sa apelati la serviciile de consiliere ale departamentelor echipei Radacini Equipment.
Ne puteti contacta folosind datele de contact sau formularul de mai jos.





icon-headphones
Vanzari

Sediul Central – CHITILA
Adresa: Sos. Banatului nr.2, CP: 077045, Chitila, jud. Ilfov
Tel./Fax: + 40 21 361 73 03, + 40 21 361 73 13
Email: utilaje@stivuitoaredoosan.ro

Lucian Bitan
Tel.: +40 724 515 310
Email: lucian.bitan@radacini-grup.ro

Marius Theodorescu
Tel.: +40 727 227 251
Email: marius.teodorescu@radacini.ro

Dragos Opran
Tel.: +40 723 606 026
Email: dragos.opran@radacini.ro

Victor Mocanu
Tel.: +40 724 515 309
Email: victor.mocanu@radacini.ro


 

BRAILA
Adresa: Sos. Ramnicu Sarat nr. 68, 
Tel.: + 40 21 361 7313 / Fax: + 40 21 361 7303
E-mail: utilaje@stivuitoaredoosan.ro

CONSTANTA
Adresa: BD. Aurel Vlaicu nr. 186B, 
Tel.: + 40 21 361 7313 / Fax: + 40 21 361 7303
Email: utilaje@stivuitoaredoosan.ro

BRASOV
Adresa: Calea Bucuresti nr. 124 – 126, 
Tel.: + 40 21 361 7313 / Fax: + 40 21 361 7303
E-mail: utilaje@stivuitoaredoosan.ro

icon-service
Service

Sediul CHITILA
Adresa : Sos. Banatului nr.2, CP : 077045, Chitila, jud. Ilfov
Tel./Fax: + 40 21 361 73 03, + 40 21 361 73 13
Email: utilaje@stivuitoaredoosan.ro

Lucian Bitan
Tel.: +40 724 515 310
Email: lucian.bitan@radacini-grup.ro

Mihai Cotiga
Tel.: +40 723 606 554
Email: mihai.cotiga@radacini.ro

Dan Oanta
Tel.: +40 724 515 312
Email: dan.oanta@radacini.ro

icon-wallet
Financiar

 

Contabil
Tanta Dinu
Tel.: +40 21 314 55 73
Email: tanta.dinu@radacini.ro

Economist
Cristina Ilie
Tel.: +40 21 361 73 13
Email: cristina.ilie@radacini.ro