Contact


Pentru mai multe informatii despre stivuitoare electrice, diesel sau gpl, telehandlere, transpalete manuale sau electrice, utilaje de depozit sau buldoexcavatoare, va invitam sa apelati la serviciile de consiliere ale departamentelor echipei Radacini Equipment.
Ne puteti contacta folosind datele de contact sau formularul de mai jos.





icon-headphones
Vanzari

Sediul Central – CHITILA
Adresa: Sos. Banatului nr.2, CP: 077045, Chitila, jud. Ilfov
Tel./Fax: + 40 21 361 73 03, + 40 21 361 73 13
Email: utilaje@stivuitoaredoosan.ro

Director General – Lucian Bitan
Tel.: +40 724 515 310
Email: lucian.bitan@radacini.ro

Director Vanzari – Marius Theodorescu
Tel.: +40 727 227 251
Email: marius.teodorescu@radacini.ro

Catalin Nitu
Tel.: +40 721 234 670
Email: catalin.nitu@radacini.ro

Dragos Opran
Tel.: +40 723 606 026
Email: dragos.opran@radacini.ro

Elena Ciucur
Tel.: +40 727 772 657
Email: elena.ciucur@radacini.ro


 

 

BRAILA
Adresa: Sos. Ramnicu Sarat nr. 68, CP: 810506
Tel.: +40 339 101 291
Tel./Fax : + 40 239 613 493
Director Vanzari – Jean Ion
Tel.: +40 724 515 281
E-mail: vanzari.braila@radacini.ro

CONSTANTA
Adresa: BD. Aurel Vlaicu nr. 186B, CP: 900330
Tel.: + 40 21 361 7313 / Fax: + 40 21 361 7303
Email: utilaje@stivuitoaredoosan.ro

 

icon-service
Service

Sediul CHITILA
Adresa : Sos. Banatului nr.2, CP : 077045, Chitila, jud. Ilfov
Tel./Fax: + 40 21 361 73 03, + 40 21 361 73 13
Email: utilaje@stivuitoaredoosan.ro

Director General
Lucian Bitan
Tel.: +40 724 515 310
Email: lucian.bitan@radacini.ro

Dispecerat Service
Tel.: +40 724 515 312
Email: dispecerat@utilajeradacini.ro

Consilier Service
Mihai Cotiga
Tel.: +40 723 606 554
Email: mihai.cotiga@radacini.ro

Consilier Service
Dan Oanta
Tel.: +40 724 515 312
Email: dan.oanta@radacini.ro

icon-wallet
Financiar

 

Contabil
Tanta Dinu
Tel.: +40 21 314 55 73
Email: tanta.dinu@radacini.ro

Economist
Cristina Ilie
Tel.: +40 21 361 73 13
Email: cristina.ilie@radacini.ro